Děkuji, že jste si pro nákup vybrali právě můj obchůdek. Doufám, že Vám zakoupené kostýmy budou sloužit k Vaší plné spokojenosti. Přesto, prosím, věnujte pozornost následujícím řádkům.

Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží v zákonné lhůtě)

Dle aktuálního znění zákona (Občanský zákoník) máte možnost nepoužité a nepoškozené zboží vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho doručení. Budete-li chtít zboží vrátit, stačí je zaslat zpět a podat o tom zprávu (e-mailem, telefonem, informací v balíku se zbožím). V případě, že je aktivní služba Vrácení zboží přímo ve Vašem zákaznickém účtu, můžete ji využít.

Jakmile od Vás zboží obdržím zpět a zkontroluji, že není poškozené ani používané, zašlu Vám zpět, na Váš účet (pokud nebyl zadán při platbě, sdělte mi jej mailem, napsaný u vráceného zboží, nebo pomocí sms) uhrazenou částku.

Využít odstoupení od smlouvy není možné, pokud bylo zboží upravováno na Vaši žádost či vyráběno na míru.

» Zde je pro Vás připraveno vzorové odstoupení od smlouvy, které můžete použít, včetně základního poučení.

Uplatnění práva z vady zboží (záruka a reklamace)

Na veškeré zboží je dávána dvouletá záruka (není-li u konkrétního zboží uvedeno jinak). Pokud by se na kostýmech vyskytly výrobní či jiné vady, neplynoucí z neodpovídajícího používání a ošetřování, můžete použít níže uvedený Reklamační list; vyplňte v něm veškeré potřebné údaje a poté zboží i s tímto listem dopravte k nám. Příp. nám spolu se zbožím dopravte informaci o závadě a údaje potřebné pro vyřízení vady. Závadu posoudím a dle charakteru závady vám buď nabídnu zboží nové, slevu z kupní ceny, nebo vrácení celé částky.

» Pro případ reklamace si zde stáhněte reklamační list,včetně základního poučení.

Výměna zakoupeného zboží (při špatné velikosti)

Pokud po převzetí kostýmu zjistíte, že jste neodhadli správně velikost nebo barvu, je možné nechat si kostým vyměnit. Pokud je daný kostým dostupný i ve velikosti či barvě, kterou potřebujete, stačí mi dát vědět, jakou výměnu chcete provést a poté hned původní kostým zaslat na adresu obchůdku. V uvedené dodací lhůtě Vám pak přijde nový. Toť vše.

Zákonná vymezení

Konkrétní podmínky odstoupení do smlouvy a uplatnění práva z vad (reklamace) upravují Občanský zákoník a Zákon o ochraně spotřebitele. Povinné informace naleznete v Obchodních podmínkách. Nezapomeňte se s nimi seznámit!