Pánský kabátec s rozstřiženými rukávy

LC6092
1 500 Kč

Pánský sametový kabátec s prostřiženými rukávy a zapínáním na knoflíky

Pánský kabátec

1 500 Kč
Vybraná barva :
Vybraná velikost :
Množství:
Tabulka velikostí
Možnosti doručení
Zeptejte se
Není skladem - na objednání

DODÁNÍ DO 4 TÝDNŮ

Kratší kabátec v délce na boky vhodný pro období od přelomu 16./17. století za polovinu 17. století. Kabátec je spíše rovného střihu, pas je pouze naznačen. Kabátec má malý stojáček a vpředu se zapíná na knoflíky (mohou se lišit, viz poznámka níže), zevnitř je vypodšívkovaný lehkou bavlněnou látkou. Rukávy jsou v horní části rozstřižené do pásků, čímž je vidět spodní košile. Na předloktí jsou pak zakončené dlouhou šněrovací manžetou. Šněrování je po celé vnitřní (spodní) délce manžety. Budete si muset najít vhodný fígl k jejich zavázání jednou rukou, nebo ještě lépe mít někoho, kdo vám je zaváže.

Upozornění ke knoflíkům: standardem jsou kovové zdobené knoflíky, mohou však být i látkou potažené knoflíky. Výjimčně se mohou objevit i knoflíky v podobě dřevěných špalíčků nebo kulaté dřevěné knoflíky. Nelze si bohužel vybrat, záleží na dané sérii.

A ještě k barvě: červená barva může kolísat od vínově červené po burgundskou červeno-hnědou barvu.

Materiál: 100% bavlna (bavlněný samet)

Velikost Hrudník Rukáv Délka
S do 99 cm cca 57 cm cca 73 cm
M do 107 cm cca 59 cm cca 75 cm
L cca 115 cm cca 61 cm cca 78 cm
XL cca 123 cm cca 63 cm cca 82 cm
XXL cca 131 cm cca 65 cm cca 84 cm
XXXL cca 140 cm cca 66 cm cca 86 cm

Upozornění k velikosti: obvod Vašeho pasu nesmí být větší než obvod přes hrudník. Máte-li v pase více než přes hrudník, pak berte obvod pasu pro určení velikosti.