Náš obchůdek nakládá s Vašimi osobními údaji v souladu s platnou legislativou, včetně GDPR. Následující řádky udávají, jaké a proč údaje sbíráme, co s nimi děláme a jaká máte v této souvislosti práva.

Zpracování osobních údajů

Správcem údajů je společnost Dea loci, s.r.o. se sídlem v Jindřichově Hradci.

Jako provozovatel obchůdku jsme správcem osobních údajů. Veškeré údaje, které zpracováváme, slouží pouze k uskutečnění smluvního vztahu, tedy k objednávce a zaslání zboží z našeho obchůdku. Jedná se o tzv. právní důvody, k nimž není zapotřebí specifický souhlas, neboť jsou nezbytné pro splnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost Vás jako subjektu údajů.

Zpracováváme následující osobní údaje: jméno a příjmení, adresu, telefon a e-mail. Dále, pokud volitelně zadáte, také název organizace a její IČO, příp. DIČ.

Uchování a zabezpečení osobních údajů

Vaše osobní údaje uchováváme v souladu s platnou legislativou, aktuálně tedy 5 let od ukončení smluvního vztahu (dle zákona o účetnictví). Vaše údaje jsou uchovávány šifrovaně v online databázi chráněné heslem a zálohovány offline s ochranou heslem.

Poskytnutí údajů třetím stranám

Vaše osobní údaje poskytujeme třetím stranám pouze pro uskutečnění objednávky, tedy pro odeslání objednaného zboží, a to pouze v míře nezbytně nutné pro doručení danou službou. Údaje poskytujeme těmto subjektům:

  • Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1
  • Zásilkovna, s.r.o., Českomoravská 2408/1a, 190 00 Praha

Data jsou uchovávána na serverech společnosti Webglobe s.r.o., Vinohradská 190/2405, 130 61, Praha 3.

Toť vše. Nevyužíváme externí sledovací nástroje, neposíláme newslettery, necílíme reklamu, nevyužíváme služby třetích stran pro analýzy ani nic podobného. Z toho důvodu po Vás nevyžadujeme souhlas se zpracováním osobních údajů. Obchůdek je provozován ve volném čase a spíše jako hobby, i proto žádnou z uvedených služeb nepovažujeme za potřebnou.

Vaše práva

Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu údajů a na jejich výmaz, můžete vznést námitku proti zpracování či odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů.

Co se výmazu údajů týče, máte právo na výmaz údajů, u kterých skončila nebo není právní povinnost jejich uchování. Jelikož zpracováváme pouze údaje v souvislosti s objednávkou a fakturací, tyto údaje mohou být smazány dle zákona o účetnictví nejdříve po pěti letech od konce daného smluvního vztahu. Informace o Vašich údajích a žádost o výmaz máte k dispozici ve svém účtu po přihlášení. Pokud u nás účet nemáte, stačí nám napsat e-mail.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.ochranaudaju

Poslední aktualizace textu: 11. 11. 2022